Семінар «Пальпація та перцепція. Введення в остеопатію»

Змiст

 

1. Прості рекомендації мандрівникові в пізнанні системи Людини.
2 Анатомічна термінологія.
3 Історія розвитку остеопатії та краніосакральної терапії.
4 Основоположні принципи Е. Т. Стілла.
5. Краніосакральна система (КСС): анатомія, фізіологія.
6. Ритмічні рухи, як прояви Дихання життя (Breath of life) у тілі людини.
7. Первинний дихальний механізм (ПДМ). Краніосакральний ритм.
8. Основні принципи роботи. Налаштування. Розвиток чутливості (light touch). Опори. Межі. Присутність.
9. Фулькрум терапевта.
10. Рівні взаємодії — фасції, кістка, мембрани, ЦНС, рідина.
11. 10-кроковий протокол (за Д. Апледжером), як основоположний метод у краніосакральній терапії для балансування та зняття напруги в системі Людини.
12. Практична робота компонентами КСС: крижі (sacrum), діафрагми, (тазова, грудо-черевна, верхня апертура входу в грудну клітку, під’язикова кістка, суокципітальна ділянка), мембрани твердої мозкової оболонки (Dura mater), кістки мозкового черепа (neurokranium).

13. 10-кроковий протокол за навчальною програмою Центру Здоров’я та інтегрального розвитку «Світ Людини». Покрокова робота.

 

Вступ

 

Цей модуль закладає базові принципи краніосакральної терапії, які слухач буде розкривати протягом усього навчання. Слухачі детально ознайомляться з теорією Первинного дихального механізму (ПДМ). Ознайомляться з анатомією краніосакральної системи, також з анатомічною термінологією. У протоколі роботи краніосакральної терапії дуже важлива екологічність. Тобто, щоб терапевт не нашкодив ні собі, ні пацієнту. Для цього слухачі отримають практичне розуміння фулькруму терапевта. Слухачі вивчать і практично опрацюють вдосконалений 10-кроковий протокол роботи з краніальною системою. Важливість навчання: розуміння анатомії структур тіла людини, логічність самої роботи, і тому всі практичні навички слухач буде відпрацьовувати в протокольному підході.

11 февраля @ 09:30 — 12 февраля @ 17:00
09:30 — 17:00 (31h 30′)

Днепр

Титяева А. Н.

Записаться